Chyba
  • XML Parsing Error at 1:171. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:99. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:79. Error 9: Invalid character

DEKRY DREVA - vnimo?n tlov prvok

Napriek tomu, e preferujete design drevench okien, nemuste sa vzdva? vhod okien plastovch. Nae okn dostanete aj v drevench dekoroch. Profily s vyroben z tvrdenho PVC a potiahnut polotvrdou truktrovanou fliou na bze PVC.

Profily potiahnut fliami s dekormi dreva s nenro?n na drbu a ?ahko sa ?istia. Okn s samozrejme vysoko odoln vo?i poveternostnm vplyvom. U nikdy ich nebudete musie? natiera?.

Image

Vzh?ad

Ten kto pri vo?be fasdy domu uprednost?uje prrodn vzh?ad v kombincii s modernou okennou technikou, m len jednu monos?: plastov okn so vzh?adom dreva. Ponka sa monos? tejto vo?by ako klasick tlov prvok pri renovcich starch domov alebo ako prvok zapadajc do koloritu krajiny. Pomocou okien v drevodekre od GEALANU zska dan architektra svoju zvltnu estetiku.

Technika

Okn s drevodekrom od GEALANU maj vetky pozitvne vlastnosti modernch plastovch okien. S trvanliv, odoln vo?i povetrnostnm vplyvom, nevyadu drbu a vyzna?uj sa ve?mi dobrou tepelnou a hlukovou izolciou. etria V ?as aj peniaze, skvalit?uj komfort bvania a aktvne prispievaj k ochrane ivotnho prostredia. Je to dobr rozhodnutie.

Dmyselnos?

Pre zvltne nroky s k dispozcii okn s drevodekrom od GEALANU pod?a poiadavky aj obojstranne laminovan. Z estetickch dvodov s nosn plastov profily vyroben v hnedej farbe. Aj pri otvorenom okne maj prrodn vzh?ad, dojem dreva je viac zdraznen.

Dreven dekory s:

  • Trvanliv
  • Odoln vo?i poveternostnm vplyvom
  • Nevyaduj drbu
  • Vborn tepeln a zvukov izolcia
  • Laminovanie z oboch strn, alebo z jednej (pod?a poiadaviek)
  • etrn k ivotnmu prostrediu

Vzorkovnk dekrov

Netandardn dekry

Slovensk nzov Nemeck nzov ?slo
Dub svetl Eiche Hell 3118076
Douglasie 3069037
Horsk borovica Bergkiefer 3069041
Orech prrodn Nussbaum Natur 4252041
Orech vlask Walnuss 4252042
?ere?a Kirshe 4252043
Siena PR Rosso Siena PR Rosso 49233
Siena Pn Noce Siena PN Noce 49237
Krmov biela Cremeweiss 137905
Antracitov ed Anthrazitgrau 701605
Strieborn ed Silbergrau 715505
Oce?ov modr Stahlblau 515005
Jed?ov zelen Tannengrn 612505
?okoldov hned Schokbraun 887505

tandardn dekry

dreven dekory
Slovensk nzov Nemeck nzov ?slo
Zlat dub Zlat dub 2178001
Oregon IV Oregon IV 1192001
Mahagn Mahagoni 2065021
Dub Eiche 3149008
Dub bahenn Mooreiche 3167004
Orech Nussbaum 2178007

pecilne dekry

Slovensk nzov Nemeck nzov ?slo
- Black chery 3202001
Tmav dub Eiche dunkel 2052089
- strefendouglasie 3152009
- Oregon braun 4262014
Dub klasick Eiche klassik 2052090
?ierno hned Schwarzbraun 851805
- Deko(vnovo ?erven) 300505
- Deko(?erven) 308105
- Deko (modr) 500705
- Deko (zelen) 611005
- Deko (tmavozelen) 600505
- Deko(bledo siv) 725105
- Deko(tmavosiv) 703805
- Deko (biela) 915205

Ve?a ?alch dekorov na prianie...

alt
Golden oak tandardn odtie? 2178001-167 MBAS-200 MY
alt
Oregon 1192001-167 MBAS-200 MY
alt
Eiche dunkel 2052089-167 MBAS-200 MY
alt
Eiche hell 2052090-167 MBAS-200 MY
alt
Mooreiche 3167004-167 MBAS-200 MY
alt
Eiche rustikal 3149008-167 MBAS-200 MY
alt
Sapeli 2065021-167 MBAS-200 MY
alt
Mahagoni 2097013-167 MBAS-200 MY
alt
Oregon 2115008-167 MBAS-200 MY
alt
Nussbaum V 2178007-167
alt
Bergkiefer 3069041-167 MBAS-200 MY
alt
Eiche natur 3118076-167 MBAS-200 MY
alt
Streifen douglasie 3152009-167 MBAS-200 MY
alt
Eiche 3156003-167 MBAS-200 MY
alt
Eiche 3167002-167 MBAS-200 MY
alt
Eiche natur 3167011-167 MBAS-200 MY
alt
Macore 3162002-167 MBAS 3
alt
Nogal Toscana 2167003-167 MBAS 2-200 MY
alt
Siera 2167009-167 MBAS-200 MY
alt
Nevada 2167010-167 MBAS 2 -200 MY
alt
Black cherry 3202001-155
MBAS 2 -200 MY
alt
Hornschuch Birke rose F426 - 2031
alt
Hornschuch Noce sorrento natur
F426 - 2041
alt
Hornschuch Noce sorrento balsamico F426 - 2042
alt
Hornschuch Cherry amaretto F426 - 2043
alt
COVA - Siena PN Noce 49237
alt
COVA - Siena PR Rosso 49233
alt
COVA - Winchester 49240


Vzorkovnk farebnch fli:

alt
Cremeweiss 137905-167 MBAS-200 MY
alt
Weinrot 300505-167 MBAS-200 MY
alt
Hellrot 305405-167 MBAS-200 MY
alt
Smaragdgrn 611005-167 MBAS-200 MY
alt
Antrazitgrau 701605-167 MBAS-200 MY
alt
Schokobraun 887505-167 MBAS-200 MY
alt
Brillantblau 500705-167 MBAS-200 MY
alt
Dunkelblau 503005-167 MBAS-200 MY
alt
Moosgrn 600505-167 MBAS-200 MY
alt
Dunkelgrn 612505-167 MBAS-200 MY
alt
Grau 715505-167 MBAS-200 MY
alt
Achatgrau 703805-167 MBAS-200 MY
alt
Lichtgrau 725105-167 MBAS-200 MY
alt
Braun maron 809905-167 MBAS-200 MY
alt
Schwarzbraun 851805-167 MBAS-200 MY
alt
Weiss 915205-167 MBAS-200 MY
alt
Dunkelrot 308105-167
alt
Stahlblau 515005-167
alt
Hornschcuh, Aluminium EF1540306
alt
Hornschuch, Silver EF1540287

Naa ponuka

Katalg produktov

Vyiadajte si cenu plastovch okien

Z fotogalrie


novostavby-34
plastov dvere-2
plastov okn-14
plastov okn-18
novostavby-1
plastov okn-11

Zkladn kontakty

Pavol Sivo?

Rybnkov 7/A, 91701 Trnava
mobil: 0903 888 504
mail: trnava@aneko.sk
vetky kontakty...
Aneko Partneri